Aktualności

 • PIŻAMKI TERMOAKTYWNE

  Z myślą o naszych klientach już niebawem w naszej ofercie pojawi się produkt przeznaczony dla zmarzluchów - piżamki termoaktywne.  Bielizna ta została wykonana z tkaniny miękkiej w dotyku, która doskonale odprowadza wilgoć na zewnątrz dzięki czemu zapewni ciepło, elastyczność i poczucie komfortu podczas snu. Wyroby te są antybakteryjne i posiadają płaskie szwy nie drażniące ciała.  Jak położysz się w tej piżamce, nie będzie Ci się chciało wstać!!!
  czytaj dalej...
 • NOWOŚĆ!!! KOLEKCJA BIELIZNY NOCNEJ JESIEŃ_ZIMA 14/2015

  Zapraszamy do śledzenia naszej strony na której już wkrótce pojawią się propozycje piżamek z najnowszej kolekcji jesień-zima 2014/2015 w której każdy znajdzie coś dla siebie.
  czytaj dalej...
 • POKAZ MODY - FASHION TRENDS

  22 marca br. mieliśmy przyjemność gościć na pokazie mody Fashion Trends w charakterze sponsora.  W ten wieczór została zaprezentowana nasza kolekcja bielizny nocnej wiosna-lato 2014 oraz najnowsze wzory, które powstały przy współpracy z zaprzyjaźnioną firmą odzieżową. Gościem specjalnym pokazu była Natalia Siwiec i Klaudia Strzyżewska. Zapraszamy do śledzenia naszych newsów na facebooku!!!!
  czytaj dalej...
 • KOSTIUMY KĄPIELOWE - ZAWSZE NAJNOWSZE TRENDY

  Nie możesz znaleźć dla siebie odpowiedniego fasonu, zestawienie kolorów  Ci nieodpowiada??? Wejdź na naszą stronę u nas znajdziesz najnowsze trendy modowe.  
  czytaj dalej...